דוקטור גוגל

גוגל מוגל

פעם, כשהקטנים היו חולים, היינו הולכים איתם לרופא. היום, הולכים לדוקטור גוגל.
כן, דוקטור גוגל הוא חכם. הוא יודע הכול. ולא רק שהוא יודע הכל, הוא תמיד זמין ואין תורים והוא בדרך כלל גם ממש ממש מהיר, אלא אם כן הוא נתקע בפקק אינטרנטי, אבל זה נדיר.
דוקטור גוגל מיוחד, כי הוא מורכב מהמון המון אנשים שחושבים שהם דוקטורים: אמהות היסטריות, אמהות אדישות, רופאים אלטרנטיביים, כתבים שמעתיקים מכתבים שמעתיקים ממחקרים שלא לגמרי הוכחו אבל הם נשמעים מספיק אמינים, אנשים שעברו דברים על בשרם ולמדו מטעויות, גורואים, והרשימה עוד ממש ממש ארוכה.
ואנחנו? אנחנו בולעים הכול. קצת מזה וטיפה מההוא, עד שזה מתיישב לנו בדיוק כמו הניחוש הראשון שלנו, כדי שנוכל לומר לעצמנו- "נו, זה בדיוק מה שחשבתי!"
אתם מכירים את המדור הזה של המזלות, נכון? זה שאתם קוראים ומתלהבים כשהקשקשן חרטטן מה שמו קלע במקרה בול, או לחילופין, מגחכים ואומרים לעצמכם- "כמה בולשיט", כשהוא מפספס בענק. זה די דומה עם דוקטור גוגל.


לפעמים נוח לנו להזדהות עם האמא ההיסטרית, כי מעולם לא נתקלנו באדמומיות שכזו מאחורי הברך ואסור בשום פנים ואופן להזניח.
לפעמים בא לנו להיות אנשי טבע ולנסות לשתות תה צמחים (שאחרי שמשרים אותם נוצר נוזל שנראה כאילו יצא מתוך אחוריים של בואש) פשוט כי כבר ניסינו הכל בעבר.
לפעמים מאד מתאים לנו להיות סחים ורגועים, כי למה להיכנס להיסטריה מחום כשמחר יש יום כל כך חשוב במשרד?!
ולפעמים סתם בא לנו לקרוא מאמר על מחלה מסתורית ונדירה שהגיעה מאפריקה לאירופה ואולי הילד שלנו "זכה" להיות המקרה הנדיר הראשון פה בארץ- כי הרי כל הסממנים מתאימים.
בסופו של דבר, בכולנו יש קצת מכל אחד מאותם אנשים שמרכיבים את דוקטור גוגל, ההבדל הוא, שרובנו לא כותבים על כך ברשת, אבל איזה מזל שיש כאלה שכן?

לסיכום: טיפ קטן-
גם עם גוגל וגם בלי – גם עם תרופות נוזליות משונות וגם בלי – גם עם תרופות מרשם וגם בלי – 90% מההתקררויות תחלופנה אחרי 3 ימי סבל.
ותאמינו לי כי רשמתי את זה ועכשיו זה בגוגל, אז כנראה שזה נכון.

השאר תגובה