מדבקות עידוד

מציג את כל 11 התוצאות

 

אתם זוכרים שכשהיינו ילדים, לפני מבחן חשוב, ביום הולדת או סתם ככה כשהיינו קצת מצוברחים, אמא ואבא הכניסו לנו לתיק האוכל, פתקון קטן ומעודד שישמח את הלב הקטן שלנו וירים לנו את המצב רוח לכל היום? אתם זוכרים כמה התרגשנו מהמחווה הקטנה הזו, מהידיעה שמישהו חושב עלינו ואוהב אותנו למרות כל הדברים המרגיזים, המעציבים והמעצבנים שיש בעולם שבחוץ? היום העולם קצת שונה. אנחנו ממהרים לעבודה, מנסים לפנק את הילדים כמה שניתן בתיק האוכל, ועל הדרך מושיבים אותם מול צלחת קורנפלקס מהירה, מחטיפים נשיקה מהירה על הראש וטסים אל הרכב. למי יש זמן לכתוב פתקים??

לשם כך הומצאו מדבקות העידוד!

אז מה זה בעצם אומר: מדבקות עידוד?

מדבקות עידוד, או בשמן המוכר יותר "מדבקות מוטיבציה" הן מדבקות במשפטים מעודדים ומלאי השראה. אם זה משפטים שמביעים אהבה, אם זה משפטי העצמה וחיזוק, אם זה איחולי בהצלחה ואם זה "בתאבון" וכו.

איך משתמשים במדבקות העידוד?

את מדבקות העידוד ניתן להדביק ישירות על קופסת האוכל כשמדובר באיחול העצמה כללי, או על הסנדוויצ'ים כשמדובר באיחולי הצלחה (למשל כשאתם יודעים שיש לו מבחן בשעה מאוחרת יותר משעת האוכל), או אפילו בתוך הקלמר על דף קטן כשאתם רוצים שהם יופתעו באמת.

למה חשוב להשתמש במדבקות עידוד?

אם יש משהו שחשוב בהתפתחות הילד בגיל צעיר זה בניית האופי והתעצבות הביטחון העצמי שלו. הביטחון נבנה ממספר גורמים וביניהם מה שהילד חש מהסביבה הקרובה ביותר שלו – פה אנחנו ההורים נכנסים לתמונה. ברגע שאתם תאמינו בו ותשדרו לו את זה יום יום, הילד יגדל בתחושת בטחון וילמד לשדר זאת כלפי חוץ, וזה יהווה לו כמגן מול הקנטות וכישלונות. ואם ניתן להמתיק ולו במעט את התרופה, לא נעשה זאת בשבילם?

 כאן ב-ROOME תמצאו מגוון מדבקות ומוצרים נוספים ואיכותיים לעיצוב חדרי ילדים

Call Now Button