כריות נוי לחדרי ילדים

כריות הנוי המעוצבות שהכי כיף להרדם איתן!
כל הדמויות והעיצובים הן פרי דמיונה של יוצרת המותג ונעשו בעבודת יד מוקפדת.

מציג את כל 62 התוצאות

 

כשרוצים לעצב חדר או חלל, מבלי להשתגע ולהפוך הכל, אנחנו משתמשים במושג "טאץ' קטן". נגיעה קטנה של קסם יכולה לעשות את כל ההבדל.

איך מתאימים כריות מעוצבות לחדרי ילדים?

מה שחשוב במציאת הכרית התואמת הוא קודם כל השימוש והמיקום בו אנחנו נרצה לתת את הטאץ' הנוסף. לכריות יכולים להיות מגוון של שימושים: ישיבה, תמיכה, משענת ונוי. כמובן שאם ניתן למצוא כרית אחת שיכולה לעשות את כל זה – מצאתם מציאה.

אם נרצה למצוא כרית לחדר בנות למשל, חדר שכולו בגוונים מונוטוניים, נרצה כרית בגוונים מקשת הגוונים שבחדר אבל בטון או שניים חזקים יותר, כדי לבלוט אך עדיין להשתלב. אם החדר צבעוני – נמצא את הגוון הדומיננטי בחדר ונחפש בטון חלש יותר כרית עגולה או 2 כדי לתת את הרוך- בשביל האיזון. כמובן שאם נרצה כרית ישיבה חשוב לשים לב שאנחנו מחפשים כרית עגולה או מרובע שהקוטר או הרוחב שלה – עולים על 45 ס"מ כדי להוות משטח רך ומספיק גדול לישיבה.

מה היתרונות בכריות המעוצבות של  ROOME?

גם בROOME חשבו על אותה נגיעונת – טאץ' קטן, וקצת אחרי שנולדו ערכות העיצוב שלנו, נולדו הילדים שלהן – האקססוריז לחדר ובראשם – הכריות! נכון שכריות כמושג מופשט אמורות להיות פשוט רכות ונעימות, אבל אצלנו ערך העיצוב, הייחודיות והקסם השפיעו לא מעט על היצירה שלהן. כל כרית כאן נוצרה אחרי שחשיבה עמוקה, מחקרי שוק, סקרי שוק ובעיקר המון המון אהבה.

מה חשוב שיהיה בכריות מעוצבות לילדים?

בד נעים ורך, מילוי רך של אקרילן/ ספוג איכותי, צבעים מגוונים, דפוסים וכמובן אופציה לכביסה. טיפ נוסף – ניתן גם למצוא מספר כריות שאפשר לשלב אותן יחד – כאו שהצבעים שלהן הם באותם גוונים, או כאלו שמדברים באותה שפה עיצובית או קונספטואלית. בROOME ניתן למצוא מגוון כריות שלקוחות מאותו קונספט או כאלו שנשלפו מערכות עיצוב שלמות ולכן ניתן למצוא להן מוצרים משלימים לחדר – כמו שמיכות, שטיחים וכד'. בקיצור – לפעמים לא צריך לעצב את כל החדר מחדש כדי לקבל מראה מרענן יותר ושיקי יותר!

 

 

Call Now Button