שעוני קיר - מדבקה

שעונים מעוצבים שמתאימים לכל פינה בבית!

מציג את כל 5 התוצאות

 

אתם מכירים את זה, שכשאתם מנסים להתרכז ופתאום לתוך השקט שלכם חודר צליל מונוטוני של תקתוק שעון, ומאותו רגע אתם לא יכולים להתרכז בשום דבר מלבד הצליל המרגיז הזה, שחוזר על עצמו? ובמקביל – מכירים את זה שנשאר חלל ריק על אחד הקירות ואתם לא יודעים איך למלא אותו? אז כאן בROOME מצאנו פתרון לשתי הבעיות האלו: שעון קיר מדבקה עם מנגנון שקט!

אז מה מיוחד בשעון מדבקה לקיר?

הרעיון הוא שכדי לתת אופי עיצובי לאלמנט השעון, כזה שישתלב עם קונספט מיוחד שבחרתם, כזה שיתאים את עצמו באופן מושלם וימלא חלל ריק באופן פונקציונאלי, כל מה שצריך הוא להדביק מדבקה!

השעון עצמו תופס מקום של 50 ס"מ מכל כיוון (קוטר כמובן) ובמרכזו ישנו המנגנון (השקט!).

איך מחליטים על עיצוב השעון?

באופן עקרוני השעונים שלנו מעצבים כך שיתאימו כמעט לכל גיל, חדר ומין. אך כדאי להתבונן באופי אותו בחרנו לתת לחדר ולראות מהם האלמנטים השולטים בו, למצוא אפילו אלמנט אחד מתוכו ולראות באיזה שעון ניתן למצוא אותו ואז הבחירה הרבה יותר מתבקשת ופשוטה.

איך מתקינים את השעון?

לשם כך צילמנו במיוחד בשבילכם סרטון הדרכה פשוט וקליל שמראה עד כמה השד לא נורא כלל. המדבקה מאד ידידותית. חשוב מאד לפני ההדבקה לנקות את הקיר בסמרטוט לח ולתת לו להתייבש, בכדי להימנע מאבק ולכלוך, אשר עלולים להשפיע על הדבקת המדבקה באופן מקסימלי. כמו כן לדאוג שהשטח אותו בחרנו נקי מבליטות ויש בו מספיק מקום להדבקת המדבקה.

מוזמנים לצפות בסרטון על ידי לחיצה כאן.

האם ניתן לקרוא את השעון ללא הספרות?

חלק ממדבקות קיר שעונים שלנו, מגיעות ללא ספרות. אך עובדה זו לא צריכה להשפיע על החלטתכם. ברגע שהילד לומד לקרוא שעון ומבין היכן נמצאים ה-12, 3, 6, 9, קל מאד להבין את קריאת השעון. זה דווקא הופך להיות משחק מאתגר וחינוכי בשביל הילדים.

האם השעון מתאים רק לחדר הילדים?

ממש לא, הוא מתאים בדיוק לאיפה שרק תרצו אותו! בהצלחה!

 

Call Now Button