שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

האם אפשר להזמין כל פריט לחוד?
ישנם פריטים בודדים בעמוד "מוצרים כיפיים" שם תוכלו למצוא פריטים שונים וכיפיים לחדר, חלקם מתוך הערכות כמו: שעון, כריות ומדבקות. את שאר הפריטים ניתן לקבל רק בקניית הערכה השלמה, בכדי לשמור על הרעיון: יצירת סיפור שלם של חדר.
אם יש לי שני ילדים שישנים באותו החדר, האם אוכל להוסיף לערכה רק שמיכה?
שמיכה לא נמכרת כפריט בודד אבל ישנה אופציה לרכישת סט נוסף של שמיכה וכריות, בקניית ערכה שלמה. כרגע רק כאופציה של בקשה באופן פרטי דרך המייל: liron@roome-kit.co.il או בטלפון: 0522-377464
האם ישנה אופציה לקבל את המוצרים בזמן קצר יותר?
תמיד ישנה האופציה לאיסוף עצמי מיקנעם לאחר שבוע מיום ההזמנה בתיאום מראש, כמו כן ניתן לציין בהערות בזמן ההזמנה את הדחיפות ואנו נשתדל לעשות את המיטב כדי שהמוצרים יגיעו בזמן הנדרש, כפי יכולתנו.
אם אני רוצה לרכוש ערכה במתנה, האם יש לי את האופציה?
ודאי. כל הערכות מכילות את אותם המוצרים ולכן עלות כל הערכות היא זהה. ניתן לרכוש שובר מתנה, ולהשאיר את בחירת הערכה לאדם אשר מקבל מכם את המתנה.
האם האתר בטוח ומאובטח לרכישה?
הקניה באתר ROOME מאובטחת וקלה ליישום. אנו עובדים עם חברות STAR וUPAY שדואגות לכך שהתשלומים יעברו בזמן ובאופן הבטוח ביותר.
האם ניתן לבטל עסקאות או להחליף/להחזיר מוצרים?
תשובות ופרטים מפורטים לגבי החלפות וביטולים ניתן למצוא בדף "החזרות והחלפות".
האם ניתן לשלם בתשלומים?
ודאי. במעמד התשלום ישנן כמה אופציות לתשלום. רגיל ותשלומים. לידיעה: מעל 3 תשלומים - התשלומים עם קרדיט.
האם אפשר לכבס את הבדים?
כל הבדים (השמיכות, הכריות והשטיח) ניתנים לכיבוס. ההמלצה היא: עדיפות לכביסה ביד וייבוש בתלייה. אין לשים במייבש הכביסה. במכונת הכביסה ההמלצה לשמירת איכות הבד לאורך זמן היא לא מעבר ל-30 מעלות. כמו כן, ניתן להסיר כתמים נקודתיים בעזרת מגבונים או מסירי כתמים למינהם.

 - הסיפור שלנו

 - הסיפור שלנו

המותג ROOME, נולד מתוך הרצון לאפשר גם לילדים לקבל חווית חדר מעוצב וסביבת מחייה אישית ומותאמת.

אם פעם חדר הילדים היה המקום בו הילדים ישנים ומכינים שיעורים, היום החדר הפך לפינה מרגיעה, לחלל משחקים ולנישה אישית ועיצובית שמבטאת את האופי והתחביבים של הילד.

קרא עוד >

המותג ROOME, נולד מתוך מחשבה על ההתפתחות המגמתית בחשיבות עיצוב חדרי הילדים.
מעצבי פנים, הום סטיילינג וחברות גדולות למוצרי ילדים כבר הבינו את הפוטנציאל בעיצוב החדרים וניתן למצוא בכל הרשתות הגדולות ובאתרי הקניות הבינלאומיים מלאי אין סופי של פריטים לחדרי ילדים. 

קרא עוד >

אנחנו כאן בשבילכם

אנחנו כאן בשבילכם

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
Call Now Button